הפוך לדף הבית    הוסף למועדפים   אודות   צור קשר   פרסם באתר
בעלי מקצוע בעלי מקצוע

צביעת דירה

מעוניינים להוסיף קצת צבע לדירה? תשקלו אפשרות של צביעת הדירה כולה או חלקים מסוימים ממנה.

צביעת קירות
צביעת קיר
צביעת קיר עם רולר
צביעת קיר עם מברשת
רולר לצביעת קירות
סיוד קירות
כלי לצבע

בוודאי חשבתם על האפשרות של צביעת הדירה על מנת להוסיף קצת צבע או גוון לחדרי הבית. אם כן, רצוי שתדעו כי צביעת דירה נעשית בכל תקופה, פרט לחודשי החורף, כיוון שמזג האויר לא מאפשר לנו.

צביעת דירה - לא בחודשי החורף

לאחר צביעת דירה יש לאוורור את הבית מאדי הצבע ולאפשר לאוויר לייבש אתו, מה שלא מתאפשר בשעה שיושבים בבית עם חלונות סגורים בשל הגשם, הרוחות והטמפרטורות הנמוכות. לעומת זאת, בחילופי העונות או בימי הקיץ החמים, ניתן להשאיר חלונות פתוחים לאחר צביעת הדירה, ללכת לים למספר שעות ולחזור כשהדירה צבועה ויבשה.

צביעת דירה - מתי צובעים?

מעבר דירה – יש מקרים בהם מעדיפים לבצע צביעת דירה בעת מעבר. לעיתים לקראת מכירה על מנת להעלות את ערך הדירה ולעיתים בכניסה לדירה חדשה.

שיפוצים – בדרך כלל צביעת הדירה היא חלק בלתי נפרד מהשיפוצים הנערכים בבית. 

ומי יצבע את הדירה?

צביעת דירה היא פעולה שכמעט כל גבר ישראלי ולא מעט נשים ביצעו במהלך החיים. האם נכון לשכור את שירותיו של צבע מקצועי או שמא לבצע זאת לבד? אמץ את התשובה: תן לבעלי מקצוע לעשות את מה שהם טובים בו.

הרבה פעמים אנחנו מבצעים עבודות הקשורות לבית כגון: אינסטלציה, צביעת דירה ובסופו של דבר מזמינים איש מקצוע שיבצע מקצה שיפורים  וחבל. גם אם לא הזדקקנו לשיפורים דאז הפסדנו ימי עבודה וביצענו עבודה שבעל מקצוע יעשה אותה בדרך כלל טוב יותר. צביעת דירה על ידי איש מקצוע תתבצע במהירות, יעילות ומקצועיות ולכם יישאר הזמן לעשות בו מה שאתם יודעים הכי טוב.
 
צבעים עושים את ההבדל

חלק מצביעת דירה מקצועית היא בחירת סוגי הצבעים הנכונים. קיים מגוון רחב ביותר של צבעים וכדאי להתייעץ בחנות על סוגי הצבע בהתייחס לחדרים אותם רוצים לצבוע. נהוג לשלב בין צבעים וליצור גוונים בהתאם להעדפה אישית.

סוגי הצבעים איתם נוהגים לצבוע בתדירות גבוהה יותר הם: צבעי סיד וצבעי אקריליק. סיד אותנטי כמעט שלא ניתן למצוא היום ועל כן יצרני הצבע מוכרים סיד סינטטי. צבעי האקריליק הם צבעים נפוצים ומשתמשים בהם רבות לשם צביעת דירה.

הכנת הצבע היא פעולה מורכבת אשר אורכת זמן רב. יש לרכז את הריהוט במקום אחד ולכסותו על מנת שלא ינזק מטיפטופי הצבע תוך כדי הצביעה, כיסוי הרצפה על מנת למנוע אחר כך עבודה מיותרת בנקיון הרצפות.

צבעים פלסטיים – אלו הם עוד סוג של צבעים איתם נוהגים לצבוע דירות. בעבר הרחוק רווחה הסברה כי לצבעים אלו רגישות ללחות ועובש. נכון להיום, הרמה הטכנולוגית של הצבעים גבוהה ובעייה זאת לא קיימת יותר.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בצביעת דירה חדשה או ישנה, מומלץ לבצע זאת בחודשי הקיץ או עונות מעבר, אך לא בחורף וגם לחסוך בזמן ולזמן בעלי מקצוע שיעשו עבורכם את העבודה ביעילות ומהירות.

זמנו בעלי מקצוע לצביעת הדירה עוד היום!קישורים ממומנים:

מיקומך באתר:
בעלי מקצוע --> אינסטלציה ושיפוצים --> צביעת דירה
אינסטלטור אינסטלטור
איתור נזילות מים איתור נזילות מים
עבודות גבס עבודות גבס
צביעת דירה צביעת דירה
קבלני שיפוצים קבלני שיפוצים
שטיח מקיר לקיר במפרט הבניה שטיח מקיר לקיר במפרט הבניה
שיפוצים שיפוצים

בעלי מקצוע מומלצים
בעלי מקצוע - דקו שילד - הגנה על מעליות דקו שילד - הגנה על מעליות
חברת דקו-שילד מתמחה במיגון תאי מעליות וחללים רגישים.

שרותים באתר שימושי מדריכים מובילים שרותים לדיירים שיתופי פעולה
אודות קהילות לדיירים מדריך ביטוח ביטוח משכנתא פירסום בחינם חיילים משוחררים
צור קשר מדריך עסקים ייעוץ משכנתאות ביטוח דירה משכנתא
תנאי שימוש פורומים מקצועיים ועד בית - מדריך ביטוח ועד בית
הצטרפות עסקים מדריכים מקצועיים עיצוב הבית ניהול משק בית טיולים בשבת מנעולן
מפת אתר מדריך שיפוצים מדריך ביקורת מבנים שיקים
      ביטוח משכנתא
         

כל הזכויות שמורות © בעלי מקצוע | הקמת אתרים לעסקים