הפוך לדף הבית    הוסף למועדפים   אודות   צור קשר   פרסם באתר
בעלי מקצוע בעלי מקצוע

חשמלאים

חשמלאים מוסמכים להעניק שירות בכל הנוגע לבעיות חשמל מצד אחד ולהשתית מערכות חשמל מצד שני וזאת בתנאי שהם בעלי רשיון מוסמך בחשמל.

לרוב אין אנו יכולים להימנע מהזמנת חשמלאים כאשר מתגלה תקלה זו או אחרת הקשורה ישירות אל מערכת החשמל. לרוב, החלפת שקע או כל תיקון קל אחר נוהגים להחליף לבד,כמובן רק מי שיודע. מאידך, כשיש צורך בעבודת חשמל מורכבת כגון מעבר ממונה חד פאזי לתלת פאזי, שינויים במערכת החשמל בבית ועוד חייבים חשמלאי מוסמך.
 
חשמלאים מוסמכים - מי הם?

חשמלאים מוסמכים רשאים על פי חוק לבצע פעולות חשמל שאחרים אינם רשאים כגון: התקנות מורכבות, תכנון מערכות חשמל, מעבר מחד לתלת פאזי ועוד. גם כאן קיימות דרגות שונות של חשמלאים אך לטיפול במערכות בבית בדרך כלל חשמלאי מוסמך מספק.

כידוע, עבודה בזול של חשמלאים 'חאפרים', עולה ביוקר ואף עלולה להוות סכנת חיים. על כן אל תתפשרו ופנו למקורות אמינים, שם ימליצו לכם על בעלי מקצוע מיומנים. בבואכם להזמין חשמלאים, רצוי שתבקשו לראות את תעודת ההסמכה, יש לא מעט חאפרים סביבנו.
 
חשמלאים מוסמכים -  כמה זה עולה לנו?

לרוב יגבו מכם החשמלאים סכום הנע סביב ה  – 190 ₪ בממוצע עבור ביקור כולל תיקון קל ומהיר. אם תבקשו להוסיף נקודה לחיבור מזגן, סביר שתשלמו סכום כולל עד 300 ש"ח לערך. כאשר יש צורך לבצע פעולות מורכבות יותר, המחיר כבר תלוי בכמות העבודה והחלקים הדרושים.
 
המלצות וחשמלאים

לקראת ביצוע עבודה, בעיקר מורכבת, חשוב לוודא לגבי החשמלאים אשר איתם אנו באים במגע. במידה והעבודה דורשת ידע מעמיק, הרי שאל לנו להתפשר על הסמכתו של החשמלאי שאנו מזמינים. אחד הדברים החשובים שעלינו לוודא טרם הזמנת איש מקצוע, הם ההמלצות מעבודות קודמות אותם ביצעו חשמלאים אלו.  את ההמלצות ניתן לקבל במיני דרכים, אם דרך אתר האינטרנט של החשמלאי, או לחילופין ובעיקר דרך לקוחות שזכו לקבל שרות מאותם חשמלאים.

 קישורים ממומנים:

מיקומך באתר:
בעלי מקצוע --> חשמל ואלקטרוניקה --> חשמלאים
דוד חשמל דוד חשמל
חשמלאים חשמלאים

בעלי מקצוע מומלצים
בעלי מקצוע - הובלות חן - הובלת דירות ומשרדים הובלות חן - הובלת דירות ומשרדים
הובלת דירות ומשרדים לכל הארץ, התמקדות באיזור השרון בפרט ובשאר חלקי הארץ בכל עת ובכל מזג אוויר.

שרותים באתר שימושי מדריכים מובילים שרותים לדיירים שיתופי פעולה
אודות קהילות לדיירים מדריך ביטוח ביטוח משכנתא פירסום בחינם חיילים משוחררים
צור קשר מדריך עסקים ייעוץ משכנתאות ביטוח דירה משכנתא
תנאי שימוש פורומים מקצועיים ועד בית - מדריך ביטוח ועד בית
הצטרפות עסקים מדריכים מקצועיים עיצוב הבית ניהול משק בית טיולים בשבת מנעולן
מפת אתר מדריך שיפוצים מדריך ביקורת מבנים שיקים
      ביטוח משכנתא
         

כל הזכויות שמורות © בעלי מקצוע | הקמת אתרים לעסקים